O Wydawnictwie

Wydawnictwo Iosephicum powstało w lutym 2018 roku. Nazwę wymyślił mój mąż, Jarek, wielki czciciel św. Józefa. I właśnie ten święty patronuje naszemu wydawnictwu (Iosephicum to dopełniacz od łacińskiego imienia Iosephus, czyli Józef). Jemu powierzyliśmy opiekę nad tym dziełem i z ważnymi dla niego wartościami pragniemy się utożsamiać.

Jarek z kolei nie tylko wymyślił nazwę, ale wspiera mnie w prowadzeniu firmy, zajmując się przede wszystkim sprawami techniczno – informatycznymi i niezastąpionym doradztwem w każdej dziedzinie.

Jeśli chodzi o mnie, to przez długi czas byłam pochłonięta czuwaniem nad ogniskiem domowym oraz edukacją domową naszych dzieci: Magdy i Kuby. Po latach postanowiłam dzielić się swoim doświadczeniem i przemyśleniami w sposób, który lubię najbardziej, czyli pisząc i motywując do pisania innych.

Tematyka będzie dotyczyła trzech dziedzin:

Edukacji domowej

Osobiście, jestem jej wielką miłośniczką, dlatego chcę się dzielić swoją pasją oraz doświadczeniem i zachęcić Cię do jej poznania.

WIĘCEJ

Kobiecości

Na jakim fundamencie zbudować dojrzałą kobiecość? Odpowiedzi na to pytanie szukam w nauczaniu Kościoła Katolickiego.

WIĘCEJ

Świadectwa wiary

Oto historie ludzi, którzy spotkali na swej drodze Zmartwychwstałego Jezusa i pragną nieść Jego radość „wszelkiemu stworzeniu”.

WIĘCEJ
Mam przekonanie, że temu przedsięwzięciu towarzyszy Boże błogosławieństwo i że będzie się ono rozwijać, służąc wielu ludziom.