Ta strona używa plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie

Piękna dziewczyna

red. B. Agopsowicz, A. Głażewska
39.90 PLN
47.25 PLN
Wysyłka za: 2 dni


Książka o dziewczynach i dla dziewczyn, powstała w związku z beatyfikacją Sługi Bożego kardynała Wyszyńskiego, odwołująca się do jego Listu do polskiej dziewczyny. Jest to praca zbiorowa pisarek, dziennikarek i doradców rodzinnych – osób, które publikowały w ciągu ostatnich 5 lat na zaprzyjaźnionym portalu pieknadziewczyna.pl .

Książka o dziewczynach i dla dziewczyn, powstała w związku z beatyfikacją Sługi Bożego kardynała Wyszyńskiego, odwołująca się do jego Listu do polskiej dziewczyny.  Jest to praca zbiorowa pisarek, dziennikarek i doradców rodzinnych – osób, które publikowały w ciągu ostatnich 5 lat na zaprzyjaźnionym portalu pieknadziewczyna.pl .

W publikacji w sposób atrakcyjny dla nastolatek i młodych kobiet zostały omówione istotne dla nich  tematy takie jak: wielka godność i wartość kobiety, modlitwa, marzenia i talenty, emocje, przekonania i ich wpływ na życie, rola ciała, wybór powołania życiowego, nowym styl w sposobie bycia i ubierania się … „Piękna dziewczyna” zawiera także poruszające i inspirujące historie kobiet w różnym wieku mówiące o ich wierze, wyborach, porażkach, błędach, przeżywaniu życia.