Ta strona używa plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie

"Plan doskonały" już w drukarni

20 / 02 / 2019Dziś trafiła do drukarni zapowiadana już od jakiegoś czasu książka pt. „Plan doskonały’. Jest to wywiad – rzeka z Rafałem, który doświadczył namacalnego cudu w swoim życiu.

Jego świadectwo potwierdza fakt, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Poprosiłam o przeczytanie książki wieloletniego duszpasterza rodzin, księdza Teodora Suchonia, który napisał o niej m.in. tak:Zamiar wydania świadectwa p. Rafała (i nie tylko jego jak sądzę) jest w najwyższym stopniu celowy, wręcz konieczny, by ludzie czytając je:– odkrywali w niejednym przypadku swoją historię,– by małżeństwa i rodziny odkrywały i rozumiały „skarb miłości”,– by rodzina stawała się prawdziwą i pierwszą szkołą szczęśliwegowychowania dzieci, a rodzice poczuli się przed Bogiem i społeczeństwemodpowiedzialni za owoce swego życia-każde swoje dziecko;– by mieć świadomość stałego zagrożenia ze strony Złego,– by nigdy nie tracić nadziei i podnosić się,– by przyjąć skuteczną broń w walce ze swoimi słabościami, które ofiaruje Jezus przez swój Kościół…Świadectwo Rafała jest zachętą do stałego przewartościowywania swoich doraźnych celów.

Świadectwo p. Rafała jest „do bólu” i płaczu prawdziwe. Każdego słuchacza oczyszcza, jest jakąś formą kerygmatycznej katechezy, która umacnia wiarę, rodzi nadzieję i „powala na kolana” do ufnej modlitwy.

Już na początku marca będzie można kupić w naszym sklepie internetowym.