Ta strona używa plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie

Zwroty i reklamacje

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w naszym sklepie bez podania przyczyny w terminie 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby zrezygnować z zakupu, należy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu celem dokonania tzw. zwrotu produktu.
  2. Produkt należy odesłać do nas z dowodem zakupu.
  3. Zwrot wartości zamówienia następuje w terminie do 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Suma zostanie przelana na konto wskazane przez kupującego w momencie otrzymania zwrotnego towaru oraz po pozytywnym jego rozpatrzeniu.
  4. Każda reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona w momencie gdy: towar posiada wadę techniczną, w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy, inne wady produktu niepowstałe z winy kupującego.
  5. Reklamowany produkt prosimy dostarczyć na adres siedziby firmy wraz z dowodem zakupu.
  6. Wszystkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt naszej firmy będą przyjmowane tylko w przypadku, gdy zostanie to ustalone pomiędzy Wysyłającym a Sprzedającym.
  7. Przedmioty produkowane/sprowadzone na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi.